Ekenäs IF Ab

Här nedan hitta du de viktigaste kontaktuppifterna inom Ekenäs IF ab och herrlagets verksamhet:

Organisationen kring herrlaget och matcher

Verkställande direktör Mika Niemi 040 544 4985 / mikaw.niemi@gmail.com

Sponsorförsäljning/samarbetsparners Carl-Johan Lindfors 040 500 6098 / cj.lindfors@outlook.com

Ekonomiansvarig Niclas Lindgren 040 900 0480 / niclas.lindgren@renesans.fi

Evenemangsansvarig (hemmamatcher) Peter Haglund 044 047 1629 / peter.haglund@ekenasif.fi

Säkerhetsansvarig (hemmamatcher) 050 559 6485 / ville.orasmaa@ekenasif.fi

Media-ansvarig (hemmamatcher) Patric Westerlund / 050 330 5939 patric.westerlund@gmail.com

Glasskiosken Ville Orasmaa 050 559 6485 / ville.orasmaa@ekenasif.fi

Fan Shopen Lotta Rehnman 044 739 7448 / eva-lotta.rehnman@axxell.fi

Herrglagets organisation

Sportchef Peter Haglund 044 047 1629 / peter.haglund@ ekenasif.fi

Lagledare Ville Orasmaa 050 559 6485 / ville.orasmaa@ekenasif.fi

Lagledare Thomas Virranvuo 040 756 4007 / thomas.virranvuo@k-supermarket.fi

Styrelsen för EIF fotboll Ab

Ordförande Niclas Lindgren 040 900 0480 / niclas.lindgren@renesans.fi

Medlem Mika Niemi 040 544 4985 / mikaw.niemi@gmail.com

Medlem Carl-Johan Lindfors 040 500 6098 / cj.lindfors@outlook.com

Medlem Thomas Virranvuo 040 756 4007 / thomas.virranvuo@k-supermarket.fi

Medlem Peter Haglund 044 047 1629 / peter.haglund@ekenasif.fi

Medlem Ville Orasmaa 050 559 6485 / ville.orasmaa@ekenasif.fi

Medlem Peter Danielsson 044 047 4766 / daneilssonpk@gmail.com